پرفروش ترين ارقام نهال گردو


پرفروش ترين ارقام نهال گردو در سراسر ايران مي توان به نهال گردو هاي زير اشاره کرد.هر نهال گردو با توجه ميزان باردهي و کيفيت آن مورد بررسي قرار مي گيرد و براي کاشت پيشنهاد مي شود.


نهال گردو چندلر


اين رقم با توجه به ميزان بازدهي و باردهي بالا و از طرفي کيفيتي که دارد به عنوان يکي از بهترين رقم نهال گردوها براي کاشت است.مي توانيد اين رقم را در شرايط اقليمي سرد تا معتدل بکاريد.


نهال گردو فرنور


با توجه به سازگاري که در آب و هواي سرد دارد بسيار مورد استقبال قرار گرفته است مي توانيد آنرا در بسياري از مناطق ايران بکاريد و بازدهي خوبي را از آن شاهد باشيد.


نهال گردو خوشه اي


اين رقم بدليل باردهي بصورت انگوي و خوشه اي بسيار مورد استقبال قرار گرفته است داراي بازدهي بالا و بيش از 6 تن بار گردو در هر هکتار مي باشد.


نهال گردو اسرائيلي


از دسته ارقام کشور آمريکا مي باشد که مي توان ان را از بسياري نهالستان ها تهيه کرد داراي باردهي فوق العاده اي مي باشد و مي توانيد شاهد باردهي تا بيش از 7 تن باشيد البته با بالا رفتن سن درخت شاهد باردهي بيشتر نيز خواهيد بود.


نهال گردو


انواع نهال گردو


خريد نهال گردو


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


فیوز دانلود بلاگ رهام وب *پرواز روح* فروشگاه مبانی نظری وپیشینه تحقیق CRM Nojavan Center آموزش کافی شاپ - کافه و آکادمی ژینو Quadir برج خنک کننده