ميزان باردهي هر نهال گردو


وقتي کشاورزي قصد دارد سرمايه گذاري خود را روي باغات گردو قرار دهد در اولين الويت مي خواهد فروش بالايي را داشته باشيد حالا اين فروش اينگونه است که بايد کيفيت و ميزان باردهي نهال گردو بالا باشد در اين صورت شاهد فروش بالايي از گردو خواهيم بود.


ميزان باردهي هر نهال گردو به نوع نهال و شرايط و رسيدگي هايي که وجود دارد بستگي دارد.حالا مي خواهم نهال گردوهايي که معمولا ميزان باردهي آنها زياد است را به شما معرفي کنيم اما اين نکته بايد گفته شود که هر نهال گردويي با توجه به شرايط اقليمي نيز سنجيده مي شود يعني ممکن است رقم نهالي در سالي که باران و نور کافي رسيده بهتر رشد کند و در نهايت بازدهي خوبي را به همراه داشته باشد.


نهال گردو چندلر از دسته ارقام با بازدهي خوب در هر درخت بعد از سن بالغ شدن حدود 70 کيلوگرم بار گردو ميدهد.اين رقم از سال اول باردهي را آغاز مي کند اما در سن بالاتر اين باردهي بيشتر مي شود.


نهال گردو اسرائيلي از دسته ارقام پربازده بوده و مي تواند تا بيش از 6 تن بار گردو را به همراه داشته باشد.


نهالگردو خوشه اي نيز به عنوان بهترين رقم براي باردهي مي باشد که بصورت خوشه ي انگوري بار ميدهد.


بسياري ديگر از ارقام براي باردهي وجود دارند که بايستي با توجه به شرايط و موقعيت و ارتفاع از سطح دريا آنها را بسنجيد.


نهال گردو,انواع نهال گردو,خريد نهال گردو,قيمت نهال گردو,فروش نهال گردو


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


Daniel ارزان ترین فروشگاه اینترنتی دانلود کتاب صوتی رایگان ليدي باگ-معجزه آسا-ميراکلس-کت نوار-ماجراجويي در پاريس فلزیاب افشار میز فروشگاه امیر فایل آموزش سئو و افزونه yoast seo ساک دستی پارچه ای + دستگاه چاپ سیلک و خشک کن