کاشت نهال گردو


نهال گردو يکي از بهترين و پرسودترين ارقام براي کاشت مي باشد.در ابتدا بايد نهال مناسبي را تهيه نماييد که با شرايط اقليمي منطقه شما سازگاري داشته باشد.بعد از آن بايستي از سلامت نهال گردو خود مطمئن شويد.ريشه و تنه سالمي داشته باشد.


بايد چاله اي به عمق مناسب بکنيد و ريشه نهال گردو را در داخل آن قرار بدهيد.بهتر است از خاک نرم استفاده کند و دور تا دور آن بريزيد.بعد از ان رسيدگي هاي شما به عنوان يک باغدار ميرسد که بايستي آبياري را انجام بدهيد تا سطح خاک خشک نشود.نور و تغذيه براي باردهي بهتر بسيار مي تواند موثر باشد.


سعي کنيد بعد از سال هاي اوليه شروع کنيد به هرس کردن نهال گردوها و بطور منظم آبياري را انجام بدهيد تا بازدهي خوبي را شاهد باشيد.وقتي به ارقام نهال خود بقدر کافي آب ميدهيد در رنگ مغز و درشت تر شدن آن موثر مي باشد.


گردو از خوراکي هايي است که طعم بي نظيري دارد و براي فروش بالاتر بايد کيفيت بهتري را داشته باشد.هر چه گردو روشن تر و پوست کاغذي تر باشد بيشتر مي توانيد فروش داشته باشيد.کاشت نهال گردو بايد در چاله اي باشد که عمق مناسب داشته باشد تا گستردگي ريشه ها به آنها آسيبي وارد نکند.


نهال گردو


نهال گردو چندلر


 


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


سلام تکنولوژی! نرم افزار مدیریت هوشمند دفترچه تلفن تلیار شورای دانش آموزی دبیرستان متوسطه دوره اول معلم شهید شهرکرد Nikki بن بستِ من Nikan Farayandno Andish کرانه ی آبی بهترین وبلاگ معرفی راه های لاغری و زیبایی اندام یا وتر الموتور